Klávesové skratky - rozšírené
Preskočiť na obsah
Dnes je 12.12. 2018 | Prihlásiť

Digitálne mesto Gazdovský dvor City monitor Sprievodca Odkaz pre starostu

Počasie
Mapa mesta
Mapa Myjavy
Fotogaléria
galeria

Diskusia

Križovatka Krajňanská, Novomestská
NickText správy
SPARTACUS SPARTACUS
Dobrý deň. Chcel by som poznať názor od ľudí, na upravenú túto križovatku. Pre mňa, to bola absolútne zbytočná investícia. Minimálne 30 rokov fungovala križovatka tak ako fungovala a teraz s to zrazu zmenilo. Prečo neinvestujete radšej do výtlkov. Už sa dokonca musela prerábať kvôli kamionom, ktorým nevychádzal rajd a lízali tam tie obrubníky. Ach jaj!!!
Pridané 03.04.2018
Janka Papayová
Re: Križovatka Krajňanská, Novomestská

Konečne má táto križovatka hlavu a pätu, len škoda, že 90% vodičov, na nej jazdí "po pamäti", teda tak, ako tých 30 rokov doteraz. Nielenže nerešpektujú značku "daj prednosť" od Billy, ale dokonca ani prikázaný smer z Novomestskej pri odbočovaní doľava. A vraj ženy za volantom, ach jaj!
Pridané 05.06.2018
Janka Papayová

Konečne má táto križovatka hlavu a pätu, len škoda, že 90% vodičov, na nej jazdí "po pamäti", teda tak, ako tých 30 rokov doteraz. Nielenže nerešpektujú značku "daj prednosť" od Billy, ale dokonca ani prikázaný smer z Novomestskej pri odbočovaní doľava. A vraj ženy za volantom, ach jaj!
Pridané 05.06.2018
Marek Hrin

Dobrý deň želám! Prerábka križovatky bola investíciou Trenčianskeho samosprávneho kraja, do ktorého pôsobnosti obe komunikácie - Krajňanská i Novomestská - patria. Mesto prakticky do toho vstupovalo len tým kúskom chodníka a priechodom. Práve preto, že križovatka je komplikovaná a spôsobuje problémy najmä obyvateľom časti Žaboškreky, bola výhľadovo naprojektovaná nová komunikácia - vjazd do Žaboškrekov z Novomestskej ulice. Termín realizácie mi zatiaľ nie je známy.
Pridané 03.04.2018

Dôležité oznamy
Kalendár podujatí
December 2018
PUSŠPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Zoznam podujatí

Anketa
Ktoré podujatia adventného a vianočného obdobia patria medzi vaše obľúbené?

Všetky ankety

Štatistiky
Počet návštev
Online6
Dnes  146
Mesiac  7782
Celkovo667529

Myjava naživo
Myjava naživo

Odporúčame

Citajte viac