Basketbal

Pozvánky basketbalového oddielu Spartaka Myjava

Momentálne nie sú k dispozícií žiadne pozvánky na zápasy.

Výsledky basketbalového oddielu Spartaka Myjava

Vyhodnotenie zápasov kadetskej ligy v dňoch 11. 3. 2017, 17. 3. 2017 a 18. 3. 2017

BO Spartak Myjava – BKM Bardejov  98:39 (49:18)

Body Myjava: Benová 28, Horváthová 24,Ciuttiová 16, Horniačková 10, Matušicová 10, Lukáčová 6, Jamrichová 4, Cambelová. Tréner: Ladislav Štajger.
Trojky: 1/1, Fauly: 18/17, Trestné hody: 23/13 – 16/2.
Štvrtiny: 18:12, 31:6, 27:15, 22:6. Rozhodcovia: Kubík, Galádová.

V  prvom polčase podali dievčatá výborný výkon a hlavne dobrým doskokom a presným zakončením spod koša si vytvorili výrazný náskok. Skončil sa výhrou o 31 bodov. Aj v druhom polčase naše hráčky pokračovali v dobrom výkone a súper nestačil odolávať nášmu tlakuv obrane a rýchlej hre v útoku. Domáce hráčky si z chuti zastrieľali a len 2 body  im chýbali do povestnej „stovky“

BO Spartak Myjava – AŠK Slávia Trnava  79:62 (49:30)

Body Myjava: Ciuttiová 24, Benová 19, Horváthová 19, Jamrichová 9, Horniačková 8, Matušicová, Lukáčová, Cambelová, Malá, Pekníková, Vaváková. Tréner: Ladislav Štajger.
Trojky: 1/3, Fauly: 20/28, Trestné hody: 36/18 – 22/8.
Štvrtiny: 19:16, 30:14, 13:11, 17:21. Rozhodcovia: Čeppan, Galádová

Zápas s množstvom faulov a tvrdými obranami sa rozhodol v prvom polčase. Naše dievčatá si vytvorili výrazný náskok zásluhou dobrej hry v podkošovom priestore. Tu dominovali vo všetkých činnostiach. V druhom polčase sa hra vyrovnala, ale výrazný náskok stačil našim dievčatám na vysoké víťazstvo.

BO Spartak Myjava – ŽBK Rožňava 60:48 (36:26)

Body Myjava: Horváthová 17, Benová 12, Ciuttiová 11, Jamrichová 10, Matušicová 5, Horniačková 4, Lukáčová 2, Cambelová, Malá, Pekníková, Martonová.
Trojky: 0/2, Fauly: 22/15, Trestné hody: 19/12 – 26/12.Štvrtiny: 18:16, 18:10, 16:6, 8:16. Rozhodcovia: Jančár, Malčeková

V poslednom dohrávanom zápase sa dievčatá dobre rozbehli a v úvode druhej štvtiny vyhrali úvodných 5 minút pomerom 17:2. Aj v tretej štvrtine sa darila streľba do zónovej obrany súpera, na ktorú prešli hráčky Rožňavy. V závere dievčatám chýbali sily, následne sa prestala dariť streľba z diaľky a z trestných hodov, čo hostky využili na skorigovanie výsledku.

zdroj: Ladislav Štajger, tréner