BO Spartak Myjava – MBK Ružomberok 31:71 (18:35)

Body Myjava: Benová 10, Horniačková 8, Jamrichová 7, Horváthová 3, Matušicová 3, Lukáčová,  Martonová, Adamcová.
Trojky: 2/0, Fauly: 11/14, Trestné hody: 12/5 – 10/5.
Štvrtiny: 11:19, 7:16, 4:19, 9:17. Rozhodcovia: Šramko, Galádová.

Len prvá štvrtina priniesla vyrovnaný basketbal. V ďalšom priebehu sa našim dievčatám prestala dariť streľba. Súperky využívali fyzickú prevahu a dobrou obranou nedovolili našim dievčatám skórovať z dobrých pozícií. Ani v druhom polčase naše dievčatá nedokázali čeliť pressingovej obrane a hostky dosiahli presvedčivé víťazstvo.

BO Spartak Myjava – ŠŠK Žilina - Budatín 45:54 (26:27)

Body Myjava: Horváthová 23, Horniačková 15, Jamrichová 6, Lukáčová 1, Martonová, Matušicová, Benová.
Trojky: 0/4, Fauly: 13/15, Trestné hody: 20/15 – 9/4.
Štvrtiny: 12:17, 14:10, 9:18, 10:9. Rozhodcovia: Šramko, Galádová.

Po vyrovnanom prvom polčase prešli hostky zo systému zónovej obrany 2-3 na systém 1-3-1. Naše dievčatá nereagovali na zmenu obrany podľa taktických pokynov a súperky získali do záverečnej štvrtiny 10-bodový náskok. Naše dievčatá v závere zásluhou rýchlych protiútokov znížili na rozdiel štyroch bodov. Ale zo stavu 45:49 skórovali už len hostky.

zdroj: Ladislav Štajger, tréner