Pozvánky volejbalového oddielu Spartaka Myjava

Výsledky volejbalového oddielu Spartaka Myjava

Extraliga mužov

TJ Slávia Svidník - TJ Spartak Myjava 3:0 (21, 20, 20)

V piatok sa naše družstvo predstavilo v dohrávke druhého kola extraligy na palubovke Svidníka. Domáci nastúpili už aj s novou posilou, smečiarom Marcelom Luxom. Začiatok zápasu bol vyrovnaný, družstvá sa ťahali bod po bode. V polovici prvého setu sa však domácim podarilo odskočiť na rozdiel troch bodov. Tento náskok si Svidník udržal až do konca setu a po dvoch esách Pietrzaka vyhral 25:21. Na začiatku druhého setu sme sa dostali do vedenia  8:5, o ktoré sme však svojimi nepresnosťami pomerne rýchlo prišli. V koncovke setu sme opäť domácim pomohli vlastnými chybami a prehrali sme ho 25:20. Tretí set sa začal opäť vyrovnane, družstvá sa od začiatku striedali v miernom vedení. Potom však prišla naša neúspešná pasáž s niekoľkými chybami a nepozornosťou v obrane, Svidník sa dostal do vedenia 22:18, ktoré si postrážil do konca setu a zvíťazil 25:20, celý zápas teda ovládol v pomere 3:0.

Volejbalový oddiel Spartaka Myjava v Extralige.