Klávesové skratky - rozšírené
Preskočiť na obsah
Dnes je 12.08. 2020 | Prihlásiť

Digitálne mesto Gazdovský dvor City monitor Sprievodca Odkaz pre starostu


Leto s naMY - aktivity na štadióne, dožinky aj výročie Turej Lúky

leto s naMY pokračujeAj na prelome mesiacov júl a august bude pokračovať náš projekt Leto s naMY v Letnom areáli Myjava (kúpalisko - plaváreň - štadión). Aktivity však budú pripravené len na pracovné dni, teda od pondelka do piatka. Víkend bude totiž patriť Dožinkom v Turej Lúke a Dňu Turej Lúky, ktorá si v tomto roku pripomína 440 rokov svojej existencie. Od 27. do 31. 7., vždy v čase od 13.00 do 16.00 h, si môžu malí návštevníci areálu vyskúšať animácie z dielne Centra voľného času Myjava a Tanečnej školy BIBS.  

 

Nachystané budú tvorivé dielne, kinetický piesok, zábava s vodnými bombami, nenáročné "kuchtenie" z ovocia a zeleniny i tanečné hry. Cez víkend si dáme pauzu a Leto s naMY bude opäť pokračovať od 3. augusta. O konkrétnom programe vás budeme, ako vždy, vopred informovať. Zároveň pripomíname, že v celom areáli je túto sezónu dostupná WiFi free zóna.

Využiť ponuku Letného areálu Myjava budete môcť dvoma spôsobmi. Buď si zakúpite vstupenku na letné kúpalisko pri vstupe z Ul. Milana Marečka podľa platného cenníka a budete sa môcť pohybovať v celom areáli bez obmedzení alebo využijete len ponuku zábavnej zóny cez hlavný vchod štadióna z Hodžovej ulice. Musíte však rátať s tým, že s tu zakúpeným lístkom v hodnote 1,- € sa k bazénom nedostanete.

A na záver ešte upozornenie. Prevádzku celého areálu i sprievodného programu pripravujeme tak, aby boli zabezpečené všetky hygienické štandardy vyplývajúce zo súčasných požiadaviek na ochranu pred ochorením COVID-19, prípadne ďalšími chorobami. Ale bez vašej spolupráce by to nefungovalo. Preto vás prosíme, aby ste pri návšteve areálu dodržiavali pokyny animátorov, plavčíkov a organizátorov, umývali si a dezinfikovali ruky, udržiavali poriadok vo svojom okolí a ak to bude situácia vyžadovať, tak používali aj ochranné rúška, nezhromažďovali sa a zachovávali odstupy od iných návštevníkov. Ďakujeme za porozumenie!

Program Leto s naMY pre vás pripravujú mesto Myjava, Správa majetku mesta Myjava, s. r. o., Samšport, s. r. o. a Centrum voľného času Myjava v spolupráci s Tanečnou školou BIBS, spoločnosťou TESCO, spoločnosťou COOP Jednota a spoločnosťou RADIOLAN.


Mapka Letného areálu Myjava Leto s naMY pokračuje...
Vytlačiť | Pridané: 13:33:24 21.07.2020 | Prečítané: 430x | Autor: Marek Hrin | Komentárov: 0 | Hodnotenie: 0

Ohodnoťte tento článok (známky ako v škole)
Pre hodnotenie musíte byť prihlásený!

Diskusia k článku

Pre pridávanie príspevkov musíte byť prihlásený!


Dôležité oznamy
Kalendár podujatí
August 2020
PUSŠPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Zoznam podujatí

Anketa
Kultúrne dianie sa po "korone" začína rozbiehať. Ktorá z avizovaných aktivít vás v lete poteší najviac?
Všetky ankety

Štatistiky
Počet návštev
Online9
Dnes  979
Mesiac  12995
Celkovo1248781

Myjava naživo
Myjava naživo

Odporúčame

Citajte viac