Klávesové skratky - rozšírené
Preskočiť na obsah
Dnes je 20.09. 2020 | Prihlásiť

Digitálne mesto Gazdovský dvor City monitor Sprievodca Odkaz pre starostu


Začína sa príprava nového ročníka ankety Športovec Myjavy za rok 2019Komisia kultúry a športu pôsobiaca pri Mestskom zastupiteľstve v Myjave na svojom poslednom zasadnutí vzala na vedomie informáciu o príprave 12. ročníka ankety Športovec Myjavy, tento raz za rok 2019. Jej príprava sa teda pomaly rozbieha a predsedom odbornej komisie, ktorá bude zo zaslaných nominácii vyberať najlepších športovcov, je Ing. Pavol Kosík, poslanec MsZ v Myjave. Ďalšími jej členmi sú Ing. Stanislav Tomič, Mgr. Ján Viselka, Bc. Martin Pipa, Anna Durcová, Mgr. Marek Hrin, Mgr. Iveta Neveďalová a Jaroslav Petrucha.

Anketu organizuje mesto Myjava v spolupráci s TJ Spartak Myjava. Mediálnym partnerom sú týždenník Kopaničiar expres a Televízia Myjava. Svoje návrhy na ocenenia, pripomienky a postrehy môžete zasielať na e-mailové adresy: marek.hrin@myjava.sk a tjspartakmyjava@gmail.com. Prípadne ich môžete odovzdať priamo v kancelárii TJ Spartak Myjava na Hodžovej ulici tajomníkovi TJ, Mgr. Jánovi Viselkovi. Uzávierka nominácií je v piatok 24. januára 2020. Po tomto termíne budú nominácie zverejnené v týždenníku Kopaničiar Expres, na webovej stránke mesta Myjava a vo videotexte TV Myjava. Následne bude môcť verejnosť hlasovať za svojich favoritov v online ankete na stránke www.spartakmyjava.sk a prostredníctvom hlasovacích lístkov zverejnených v týždenníku Kopaničiar Expres. Hlasovacie lístky zverejnené v týždenníku Kopaničiar Expres budú opäť žrebovateľné. Svoje hlasy na anketových lístkoch budete môcť zasielať na adresu: Kopaničiar expres - redakcia, P.O. Box 40, 907 01 Myjava.

Pri nomináciách jednotlivých športovcov a športových kolektívov, prosíme, k popisu dosiahnutých výsledkov za rok 2019 priložte aj fotografie športovca či kolektívu v elektronickej podobe, napríklad vo formáte jpg. a v dostatočnom rozlíšení, aby mohli byť v prípade potreby použiteľné na slávnostnom vyhlasovaní výsledkov ankety. Oceňované budú tieto kategórie:

  • Športovec roka
  • Kolektív roka
  • Tréner roka
  • Objav roka
  • Osobnosti myjavského športu - Sieň slávy

Anketa vyvrcholí slávnostným galaprogramom v Kultúrnom dome Samka Dudíka v piatok 6. marca 2020 o 18.00 h, na ktorom budú odovzdané ocenenia víťazom jednotlivých kategórií. Ceny budú odovzdávať predstavitelia mesta, zástupcovia sponzorov i významné slovenské športové osobnosti, ktoré sa na programe zúčastnia.

Ing. Pavol Kosík
podpredseda Komisie kultúry a športu

Dôležité oznamy
Kalendár podujatí
September 2020
PUSŠPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Zoznam podujatí

Anketa
Rozvoj ktorej z týchto oblastí života by ste vy riešili prioritne?


Všetky ankety

Štatistiky
Počet návštev
Online6
Dnes  204
Mesiac  20802
Celkovo1291459

Myjava naživo
Myjava naživo

Odporúčame

Citajte viac