Klávesové skratky - rozšírené
Preskočiť na obsah
Dnes je 15.04. 2021 | Prihlásiť

Digitálne mesto Gazdovský dvor City monitor Sprievodca Odkaz pre starostu


Užitočné informácie k testovaniu v piatok a sobotuV piatok a sobotu budú mať obyvatelia Myjavy možnosť sa otestovať opäť vo viacerých odberových miestach v meste. Jednotlivé testovacie časy nájdete v tabuľke TU. Naďalej platí, že ak  pri registrácii administratívnym pracovníkom rodičia uvedú, že vaše dieťa navštevuje niektorú zo škôl v Myjave, nemusíte od pondelka predkladať pri vstupe do budovy školy certifikát. Pripomíname, že od 3. marca platí na Slovensku sprísnený režim a zákaz vychádzania podľa Uznesenia vlády SR č. 123.. Prosíme ľudí, aby nariadenia dodržiavali, nosili rúško/respirátor aj vonku a v prípade tvorby rady pred odberovými miestami dodržiavali dvojmetrové odstupy. V prípade, že by vám po otestovaní vyšiel pozitívny výsledok na COVID-19 a nemá vám kto pomôcť pri zaobstaraní potravín, liekov či drogérie a nemáte žiadnu inú možnosť ako si tieto potreby zaobstarať, môžete využiť Krízovú linku mesta Myjava.

 

Odberové miesta ostávajú v porovnaní s predchádzajúcimi týždňami nezmenené. Požiadať o vyšetrenie na COVID-19 v NsP Myjava môžete TU.


V rámci COVID automatu má od 8. 3. okres Myjava opäť bordovú farbu, III. stupeň varovania, s platnosťou testu 7 dní.


Mesto Myjava oznamuje zákonným zástupcom detí v materských školách a žiakov základných škôl prevádzkovanie materských škôl, základných škôl na I. stupni a základnej umeleckej školy. Od 8.3.2021 sa obnovuje výchovno-vzdelávací proces na Základnej škole na Viestovej ulici pre žiakov prvých a druhých ročníkov. Všetky uvedené zariadenia budú prevádzkované v súlade s rozhodnutím ministra školstva SR a aktuálnej vyhlášky RÚVZ v Trenčíne.  Viac informácií o režime škôl v Myjave od 8. marca sa dozviete TU.


Mesto Myjava chce pomôcť  ľuďom  s pozitívnym výsledkom na COVID-19, ktorí nemajú možnosť zabezpečiť si nákup potravín, hygienických potrieb alebo liekov sami a zároveň nemajú nikoho vo svojom okolí, kto by im pomohol. Z toho dôvodu je zriadený krízový tím  s telefonickou linkou, ktorý občanom v karanténe v prípade nutnosti zabezpečenia potravín, drogérie a liekov pomôže. Krízová linka mesta Myjava je k dispozícii denne, od 8. do 15. hodiny.

Dôležité oznamy
Kalendár podujatí
Apríl 2021
PUSŠPSN
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Zoznam podujatí

Anketa
Privítali by ste periodikum, ktoré by informovalo o aktuálnom dianí v meste a regióne v tlačenej i elektronickej podobe?

Poznáte novú aplikáciu Myjava, vďaka ktorej môžete mať mestský úrad v mobile?Všetky ankety

Štatistiky
Počet návštev
Online11
Dnes  1450
Mesiac  22404
Celkovo1648715

Myjava naživo
Myjava naživo

Odporúčame

Citajte viac