Klávesové skratky - rozšírené
Preskočiť na obsah
Dnes je 27.06. 2019 | Prihlásiť

Digitálne mesto Gazdovský dvor City monitor Sprievodca Odkaz pre starostu

Počasie
Mapa mesta
Mapa Myjavy
Fotogaléria
galeria

DiskusiaObštrukcie pre zmluvné prepravy
NickText správy
Ján Suchý
Dotaz na primátora: Dobrý deň. Pracujem na Starej Turej vo firme Elster ( patrí do skupiny Honeywell ). Jazdí zmluvná preprava zo Senice do Starej turej cez Myjavu. Naberala zamestnancov pri autobusovom stání hotela Štefánik a pod družstvom Jednota. To bolo naozaj nutné posielať políciu na šoféra, aby neparkoval pri Štefánikovi, Bus tam stál cca 40 sekúnd, neplatíme lístky, iba nastupujeme. Všetci tu platíme dane, a radi by sme videli za ne aj nejaký progres. To že tam na pár sekúnd zastaví bus, nestojí mesto nič ale znamená to komfort pre jeho obyvateľov - platcov daní. Teraz kvôli niekoho egu musí 40 až 50 ľudí chodiť z dolného konca mesta až na Jablonskú cestu, kde nám teraz stojí bus. Len prosím Vás nepíšte sem, že sú linky Sad Trenčín. ˇSú, ale nejazdia, tam kde je potreba a v časoch kedy je potreba, preto nikto nimi nejazdí. V tomto meste je obrovský problém dostať sa busom k vlaku a od vlaku, nehovoriac o okolitých mestách a spojeniach do práce busom. Firma nám poskytla benefit Bus do práce a z práce, a mesto nám znepríjemní jeho využívanie. Nech si dotyční majster sveta skúsi chodiť k busu z domu o 4:50 ráno so začiatkom práce na šiestu. Týmto by som chcel poprosiť pána primátora o ústretové vyriešenie terajšej situácie. Navrhujem buď vyhlásiť zastávku pri Štefánikovi ( aspoň nástup alebo na Partizánskej ulici pri Lidli. Ďakujem. Tému budem sledovať a podľa reakcií pána primátora a mesta sa ja aj kolegovia rozhodneme, ako budeme voliť.
Pridané 25.10.2018
Marek Hrin
Re: Obštrukcie pre zmluvné prepravy

Dobrý deň želám! Po preverení situácie sme zistili, ako ste už sám uviedli, že mestská polícia v tomto prípade nezasahovala. Keďže je však zmluvná doprava zamestnancov či už v Priemyselnom parku Javorinská alebo vo firmách v okolí Myjavy dosť rozšírená, rokuje samospráva s SAD Trenčín o možnosti využívania na nástup a výstup cestujúcich využívajúcich zmluvnú dopravu priestory autobusového nástupišťa na Partizánskej ulici. I keď aj sem to budú mať niektorí cestujúci ďalej, ale aspoň sa predíde kolíznym situáciám a zásahom štátnej polície.
Pridané 12.11.2018
Ján Suchý
Re: Obštrukcie pre zmluvné prepravy

Dobrý deň prajem. Upresnenie údajov k téme, tak tí policajti čo buzerovali šoféra autobusu boli štátni policajti, čo asi bude väčší problém, ako keby to boli Mestkí policajti Aj keď nechápem komu Pomáhali alebo koho Chránili. Určite nikomu z nás, čo jazdíme tým busom ani nepomáhali ani nás nechránili ( ak ovšem nemysleli na spaľovanie nejakých tých kilečiek váhy navyše, ale pri všetkej úcte na to asi neplatíme štátu dane, aby PZ SR zabezpečoval zdravotný telocvik formou desať minútovej prechádzky navyše pre občanov mesta Myjavy ). Ján Suchý.
Pridané 26.10.2018
Marek Hrin
Re: Obštrukcie pre zmluvné prepravy

Od pána primátora: Zdravím Vás. Nemám o tom zatiaľ žiadnu informáciu, podnet či sťažnosť. Preverím si to a vyriešime to v rámci možností. Budem Vás informovať. S pozdravom Pavel Halabrín
Pridané 26.10.2018
Marek Hrin
Re: Obštrukcie pre zmluvné prepravy

Dobrý deň želám! Ďakujem za informáciu, odovzdal som ju pánovi primátorovi.
Pridané 26.10.2018

Dôležité oznamy
Kalendár podujatí
Jún 2019
PUSŠPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Zoznam podujatí

Anketa
Aké kultúrne podujatia by ste radi videli v Myjave, respektíve ktorú kultúrnu oblasť by ste posilnili?

Všetky ankety

Štatistiky
Počet návštev
Online8
Dnes  300
Mesiac  23745
Celkovo801189

Myjava naživo
Myjava naživo

Odporúčame

Citajte viac