ŠKBD Spišská Nová Ves – BO Spartak Myjava  59:49 (34:24)

Body Myjava: Horváthová 14, Horniačková 13, Jamrichová 12, Benová 6, Lukáčová 4, Gregušová,  Eaton, Nálepová.
Trojky: 6/1, Fauly: 13/14, Trestné hody: 10/7 – 17/8.
Štvrtiny: 24:17, 10:7, 10:16, 15:9 . Rozhodcovia: Špirka, Černický.

Naše dievčatá prílišným rešpektom zo súperiek neboli dôrazné v obrane, čo skúsené družstvo hostiek využilo na otvorenú streľbu. V prvej štvrtine sme „dostali“ 5 trojbodových košov. Pred poslednou štvrtinou domáci viedli o 4 body. Naše dievčatá však zaspali úvodnú časť a domáce sa nám vzdialili na rozdiel 59:41. V závere sme len skorigovali výsledok.

BAM Poprad - BO Spartak Myjava  73:50 (36:19)

Body Myjava:  Benová 23, Horniačková 8, Horváthová 7, Lukáčová 6, Jamrichová 6, Eaton,  Nálepová, Gregušová.

Trojky: 2/2, Fauly: 20/13, Trestné hody: 14/8 – 20/11.
Štvrtiny: 17:11,19:8,23:15,14:16. Rozhodcovia: Cetl, Hudák.

Družstvo domácich si v už v prvom polčase vybojovalo náskok 17 bodov. V posledných 3 minútach dosiahli náskok „šnúrou“ 11:0. V druhom polčase sa naše dievčatá snažili náskok súperiek znížiť, chýbali však sily. Skúsene domáce hráčky koncovku zápasu zvládli a víťazstvo udržali.

zdroj: Ladislav Štajger