Momentálne nie sú k dispozícií žiadne pozvánky.

Výsledky volejbalového oddielu Spartaka Myjava

EXTRALIGA MUŽI VO VOLEJBALE

Skupina o 5.-9. miesto

Myjava si upevnila líderskú pozíciu v skupine o 5. - 9. miesto (bilancia 13-6), body nestratila ani v treťom tohtosezónnom zápase proti Zvolenu, ktorý je v tabuľke na poslednej 9. priečke (1-17). V sobotu Myjava opäť doma privíta Nitru, Zvolen sa predstaví na palubovke ŠŠ Trenčín.

TJ SPARTAK MYJAVA - MVK ZVOLEN 3:0 (16, 13, 20)
Rozhodovali: Juráček a Královič

Myjava: Šíma 7, Pollák 3, Barták 3, Pokopec 8, Michal Zeman 12, Konc 10, libero Ochodnický (Viskup 4, Watzka 4, T. Patúc 0, O. Zeman 3, Valo 0). Tréner: M. Pipa.
Zvolen: J. Orolín 4, Kenny 1, Kučera 9, Michalec 5, Borski 6, Vrtielka 7, libero Hraňo (M. Vaško 0, Šimko 3). Tréner: M. Vaško.

MVP: Michal Zeman (Myjava)

Dnešný zápas na Myjave vyznel jasne pre domácich. Od začiatku kontrolovali vývoj zápasu a v pohodovom tempe vyhrali 3:0. Domáci tréner zapojil do zápasu aj hráčov s menším vyťažením. Víťazstvo domácich za tri body je zaslúžené.

Martin Pipa, tréner Myjavy: "Dnes som spokojný s výsledkom a aj s tým, že som mohol zapojiť všetkých hráčov. Tešíme sa na zajtrajší ťažký zápas proti Nitre."

TJ SPARTAK MYJAVA - VKP BYSTRINA SPU NITRA 3:0 (22, 14, 21)
Rozhodovali: Schimpl a Kováč, 325 divákov.

Myjava: Pollák 4, Valo 0, Pokopec 15, Michal Zeman 7, Konc 15, Watzka 10, liberá Ochodnický a T. Patúc (Barták 4). Tréner: M. Pipa.
Nitra: Barbas 0, Malina 2, Jurík 4, Kostoláni 18, Gergely 7, Kyjanica 7, libero Krajčo (Mikušovič 0, Galandák 4). Družstvo viedol: Ľ. Paška.

MVP: Peter Barták (Myjava)

Dnes sa očakával ťažký a veľmi vyrovnaný zápas. Domáci i cez čiastočnú nervozitu zvládli zápas dobre a zvíťazili 3:0. Prvý a tretí set boli vyrovnanejšie, druhý set domáci ovládli hladko 25:14. Na strane Nitry absentoval zranený prvý nahrávač Peter Porubský. Víťazstvo Myjavy bolo úplne zaslúžené.

Martin Pipa, tréner Myjavy: "Dnes sme čakali veľmi ťažký zápas, ale nakoniec sme ho výsledkovo zvládli veľmi dobre. Chalani boli trocha nervózni, ale súpera sme tlačili servisom a lepšie bránili na sieti. S výsledkom a čiastočne aj s hrou som spokojný."